SIKOM GSM SYSTEM

O MODELU

Sikom GSM Management System

To inteligentne rozwiązanie, które usprawni zarządzanie Twoim domem i ułatwi Ci życie.

Dzięki systemowi zdalnego sterowania Sikom GSM możesz kontrolować  pracę grzejników konwektorowych, ogrzewania podłogowego, oświetlenia a także innych urządzeń elektrycznych.

Panel  GSM jest sterowany z telefonu komórkowego za pomocą aplikacji SikomLiving (aplikacji) dostosowanej do platform telefonicznych iOS i Android z dowolnego miejsca na świecie. Ten intuicyjny i łatwy w użyciu program zamieni twój telefon w pilota.

Sikom GSM Management System składa się z:

GSM Eco Comfort– to nasze  centrum sterowania naściennego. Z wbudowanym GSM i radiem oraz szeroką gamą akcesoriów bezprzewodowych, pokrywa większość potrzeb. Wbudowana bateria ostrzegająca o awarii zasilania

GSM Eco Comfort jest bardzo elastyczną jednostką sterującą o dużej pojemności.

Może kontrolować do 64 urządzeń bezprzewodowych i obejmuje wszystko, od bezprzewodowych gniazd, bezpieczników w skrzynce bezpieczników, bezprzewodowych termostatów pokojowych do grzejników Glamox heating 3001 i szerokiej gamy czujników.

Ma te same funkcje co GSM Eco Controller, ale jest przeznaczony do montażu na ścianie. GSM Eco Comfort ma złącza antenowe, dzięki czemu można wymienić anteny w celu lepszego odbioru sygnału.

GSM Eco Controller – sterownik montowany w skrzynce bezpieczników na szynie DIN;

Z wbudowanym GSM i radiem oraz szeroką gamą akcesoriów bezprzewodowych.    Wbudowana bateria ostrzegająca o awarii zasilania.

Eco Glamox Receiver – to modułowy termostat wtykowy do grzejników serii 3001 firmy Glamox Heating. Dzięki ECO Glamox Receiver w połączeniu z centralną jednostką sterującą firmy Sikom (GSM Eco Comfort/ GSM Eco Controller) zapewnia pełną kontrolę temperatury pomieszczenia i pracy grzejników.

Minimalna temperatura oszczędzania wynosi 5 stopni Celsjusza, a maksymalna temperatura komfortu to 35 stopni Celsjusza.

Dzięki aplikacji możesz łatwo przełączać się między temperaturą oszczędzania i komfortu lub skonfigurować cotygodniowy program, który zrobi to automatycznie w żądanym czasie.

Temperatury i inne ustawienia można zmienić za pomocą aplikacji. Możesz także zmieniać temperaturę i przełączać się pomiędzy oszczędzaniem i komfortem bezpośrednio w grzejniku.

Odbiornik Eco Glamox mierzy i zapisuje temperaturę, dzięki czemu pomiar można odczytać w aplikacji.

Dzięki odbiornikowi Eco Glamox  łatwiej uzyskać kontrolę nad systemem grzewczym w domu za pomocą  telefonu komórkowego.

  • Eco Termostat SI-3, 16 A -termostat do ogrzewania  podłogowegodo mocy 3600W
  • Eco Termostat SI-3, 10 A – termostat do ogrzewania podłogowego do mocy 2300W
  • Eco Node, 16A –  sterowane radiowo gniazdo ON/OFF do innych urządzeń elektrycznych

 

Aby rozpocząć korzystanie z SikomLiving, wykonaj następujące kroki:

Pobierz aplikację SikomLiving na swój smartfon ze sklepu App Store lub Google Play;

Podłącz panel sterowania do sieci;

Poczekaj, aż centrala połączy się z siecią GSM;

Wprowadź unikalny kod produktu do aplikacji i zacznij korzystać z zalet systemu Sikom GSM.

Panel sterowania GSM może kontrolować do 64 urządzeń bezprzewodowych zainstalowanych w domu za pośrednictwem radia. Istnieją dwa rodzaje paneli kontrolnych:

GSM Eco Comfort, naścienne;

Sterownik GSM Eco, montowany w skrzynce bezpieczników na szynie DIN.

Oba są wyposażone w preinstalowaną kartę SIM, która wybiera najsilniejszą sieć GSM, niezależnie od dostawcy w każdym kraju. Roczna opłata za korzystanie z karty SIM wynosi 39 EUR i jest wypłacana producentowi sprzętu, który zapewnia również wsparcie techniczne dla sprzętu.

System steruje grzejnikami  Glamox heating 3001.

Close Menu