GRZEJNIKi GLAMOX HEATING

PRODUKTY GLAMOX HEATING

Szeroki wybór grzejników

W naszej ofercie znajdują się grzejniki panelowe, listwowe oraz panelowe grzejniki łazienkowe przystosowane do pracy w warunkach o zwiększonej wilgotności.

 • Grzejniki TPA – grzejniki panelowe o wysokości 350 mm
 • Grzejniki TLO – grzejniki listwowe o wysokości 180 mm
 • Grzejniki TPVD – grzejniki łazienkowe o wysokości 350 mm

 

Grzejniki dla wymagających

Linia grzejników Glamox heating 3001 to nie tylko grzejniki, to również możliwość indywidualnego dostosowania grzejników to własnych potrzeb dzięki zastosowanemu systemu wtykowych termostatów typu plug-in. Każdy grzejnik może być sterowany indywidualnie bądź wszystkie grzejniki a nawet inne urządzenia elektryczne mogą być zaprogramowane jednocześnie. Za pomocą pilota CTG HARMONY 5000 możliwe jest bezprzewodowe sterowanie i programowanie centralne wszystkich grzejników indywidualnie lub sterowanie pracą grupy grzejników. Pilot pozwala zaprogramować kilka trybów pracy: temperaturę komfortu, ekonomiczną – obniżoną, oraz temperaturę okresową.
Zobacz szczegóły:

 • Termostaty do grzejników
 • Pilot zdalnego sterowania

Energooszczędne

Wyjątkowa energooszczędność grzejników elektrycznych Glamox to efekt połączenia elementu grzewczego o bardzo dużej powierzchni z bezszmerowymi, precyzyjnymi termostatami. Termostaty uwzględniają wpływ obcych źródeł ciepła, takich jak nasłonecznienie, oświetlenie oraz ciepło urządzeń i ciała ludzkiego. Specjalnie wyprofilowana obudowa, która wymusza cyrkulację powietrza oraz zakrzywiony wylot w grzejniku kieruje ciepłe powietrze do wewnątrz pomieszczenia szybko je nagrzewając.

Ekologiczne

Zapewniają w pomieszczeniach zdrowy klimat. Utrzymują stałą temperaturę i nie obniżają naturalnej wilgotności powietrza. Nie palą kurzu przez co pozostają bezwonne (ważne dla alergików i ludzi chorych na astmę). Temperatura obudowy grzejnika nie przekracza 77° C, za wyjątkiem grzejników o mocy 300 W i 400 W.

Estetyczne

Smukła obudowa ze stali galwanicznej powleczona jest białą emalią proszkową. Pasują do każdego wnętrza.

Praktyczne

Łatwe w montażu i demontażu. Montowane na ścianie lub jako wolno-stojące (patrz „Akcesoria”) zajmują bardzo mało miejsca. Prosta i zwarta konstrukcja grzejnika pozwala na łatwe utrzymanie urządzenia w czystości. Ponadto zakrzywiona górna część grzejnika, kierująca ciepłe powietrze do wewnątrz pomieszczenia zapobiega możliwości zabrudzania ścian.

Trwałe

To zasługa producenta, który istnieje na rynku wszystkich kontynentów świata i dba o najwyższą jakość wyrobów. Wszystkie grzejniki Glamox heating 3001 objęte są 5 letnią gwarancją.

Bezpieczne

Norwegowie zadbali o bezpieczne i obłe kształty grzejników bez ostrych, wystających elementów, wyloty ciepłego powietrza zabezpieczone kratką ochronną, automatyczny – termiczny wyłącznik bezpieczeństwa. Powlekanie cynkiem aluminiowych płytek elementu grzewczego, zapobiega emisji do powietrza niebezpiecznych związków tego metalu. Dodatkowo termostat można zabezpieczyć przeźroczystą przykrywką z plexi, która zabezpiecza przed kurzem, wilgocią oraz ogranicza dostęp dziecku do urządzenia.

Grzejniki elektryczne (konwektorowe) Glamox 3001 spełniają najwyższe wymagania jakie stawia współczesna cywilizacja grzejnictwu w 21 wieku.

 • Grzejniki elektryczne Glamox spełniają wymagania dla poziomu N zakłóceń radioelektrycznych wg: PN-EN- 50081-1
 • Konwektory Glamox posiadają znak bezpieczeństwa „B”
 • Certyfikat BBJ
 • Certyfikat CE
 • Certyfikat BSI ISO 9001
 • Certyfikat efektywności energetycznej znak „E”
Close Menu