GLAMOX H30

NOWOCZESNE I ELEGANCKIE GRZEJNIKI DEKORACYJNE

GLAMOX H40 WI-FI

MINIMALIZM POD KONTROLĄ

GLAMOX H60 WI-FI

STYLOWY GRZEJNIK W NOWOCZESNYM WYDANIU

Slider
JESTEM BEZPIECZNY, PRZYJAZNY DZIECIOM, NOWOCZESNY

POSTAW NA EKONOMIĘ I JAKOŚĆ

GLAMOX HEATING TPVD

OCHRONA PRZED ZACHLAPANIEM

PROMIENNIK

NIEZAWODNE OGRZEWANIE

Slider

FIRMA ISOL BIS – najlepsze grzejniki energooszczędne

Jest to rodzinna firma oferująca elektryczne grzejniki działająca od 1989 roku w Pile oraz w Milanówku. Formę organizacyjną zmieniła w 2004 r. przyjmując obecną nazwę oraz osobowość prawną jako P.H.U. Isol Bis.

Grzejniki elektryczne to nasza specjalność

Od 1990 roku jesteśmy przedstawicielem importera profesjonalnych norweskich elektrycznych systemów grzewczych. Wdrażamy nowoczesne technologie bezprzewodowego sterowania urządzeniami oraz systemami grzewczymi na potrzeby budownictwa jedno- i wielorodzinnego oraz sektora użyteczności publicznej. Nasza firma dostarczając grzejniki energooszczędne zaspokoiła już oczekiwania wielu instytucji i osób prywatnych.

Najlepsze grzejniki konwektorowe? – Pomożemy w wyborze

Oferujemy nie tylko nowoczesne grzejniki konwektorowe — zajmujemy się również doborem mocy urządzeń grzewczych do pomieszczeń. Przy współpracy z Państwa inwestorem lub projektantem pomożemy dobrać najbardziej efektywne grzejniki ekologiczne do Państwa mieszkania lub lokalu. Oprócz urządzeń spełniających podstawowe oczekiwania w zakresie ogrzewania dostarczamy również grzejniki sterowane Wi-Fi oraz systemy centralnego sterowania. Jest to rozwiązanie, które wspomaga sterowanie ogrzewaniem w całym budynku równocześnie, wyraźnie wypływając na obniżenie kosztów energii.

Zapraszamy do kontaktu

Close Menu